Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Větrné mlýny (z cyklu Don Quijote), signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1954-1960), suchá jehla/papír, 245 x 162 mm, lehce zahnědlý papír a skvrny na okrajích listu, podlepené okraje (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 84.000,-
- Rufpreis:
CZK 10.000,-
Auktion: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Auktionsort: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Besichtigung: | 03.09. - 22.09.2018 |